Ky problem e ka “lodh” Arjola Demirin

251
ky-problem-e-ka-“lodh”-arjola-demirin

Arjola Demiri është ndër aktoret më të dashura shqiptare.

Duke qenë e tillë, kërkohet edhe mjaft shumë,përveç kësaj, ajo gëzon një pamje të jashtme të bukur e cila vazhdimisht komentohet.

Edhe pse është bërë nënë, Arjola ka arritur të ruaj linjat trupore për mrekulli.

Së fundi postoi një fotografi në Instagram ku “çmend” me bukurinë dhe thjeshtësinë.

Por që si duket, aktorja ka një problem.

Bëhet fjalë për të nxehtin e madh që po mbizotëron kohëve të fundit.

“Ne fakt po shkrij nga vapa”, ka shkruar Arjola krahas fotografisë./Indeksonline/

The post Ky problem e ka “lodh” Arjola Demirin appeared first on Gazeta Press.