E fejuara e Shpatit ka disa fjalë për Afronen e Bleros

173
e-fejuara-e-shpatit-ka-disa-fjale-per-afronen-e-bleros

Selvije Jao tashmë nuk është emër i panjohur për publikun, pasi u martua me këngëtarin e njohur Shpat Kasapi.

Dyshja ditë më parë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë me një festë private, duke mos zbuluar më shumë detaje për fansat.

Selvija është mjaft aktive në rrjete sociale, ku shpesh bën edhe pyetësor për ndjekësit e saj, të cilët janë të shumtë në numër.

Një nga pyetjet që mori ajo ishte “Kush fytyr publike te ka len pershtypje me te mir kur e ke takuar”.

Sigurisht Selvija nuk nguroi të kthejë përgjigje për fansat-en e saj.

“Kam takuar shume dhe secili me ka len pershtypje te mir.

Por do vecoja Afrona Dikën.

Aq modesti, aq inteligjence, aq bukuri, vec te Afrona kam pare, sinqerisht! Bashk me Bleron kishin aq kimi aq sjellje te dashur sa qe thash woww”

The post E fejuara e Shpatit ka disa fjalë për Afronen e Bleros appeared first on Gazeta Press.