Antonela e Përputhën përfundon në spital

209
antonela-e-perputhen-perfundon-ne-spital

Antonela Berisha njëra nga konkurrentet e sezonit të dytë të ‘’Për’puthen’’ vazhdon të shoqërojë shikuesit çdo ditë edhe pas përfundimit të programit pasi është bërë pjesë e emisionit sportiv ‘’Top Arena’’.

Në puntatën e fundit duket se ish-konkurrentja ka pasur probleme me shëndetin pasi ka përfunduar në spital.

Ka qenë Manushi ai që ka kërkuar duartrokitje për Antonelën, duke zbuluar se nuk është në formë si gjithmonë.

Kur luante Spanja ku ishe ti? Pyeti Manushi dhe Antonela tha se ishte në spital ndërsa me gjithë insistimin e prezantuesit ajo nuk zbuloi se për çfarë arsye kishte përfunduar e shtruar duke thënë se nuk duhet ta tregojmë./party

The post Antonela e Përputhën përfundon në spital appeared first on Gazeta Press.