Po behet baba për herë të dytë, por nuk do ta besoni sa vjeçar është Milot Rashica

382
po-behet-baba-per-here-te-dyte,-por-nuk-do-ta-besoni-sa-vjecar-eshte-milot-rashica

Futbollisti i njohur shqiptar sot feston ditëlindjen e tij.

Në shumë urimet e pranuara nga familjarët, miqtë, shoqëria e shume dashamirë nuk mungoj as urimi i bashkëshortes së tij Belkiz Kera, shkruan Gazeta Press.

Emri i futbollistit Milot Rashica, tashmë lakohet në çdo media të showbizit e të sportit, dhe kjo fal punë së tij të pa lodhshme.

Rashica ditën e sotme festoj ditëlindjen dhe mbushi plotë 25 vite.

Po,po 25 vite, ku po në këtë vit pritet të behet baba për herë të dytë./Gazeta Press/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BELKIZ KERA RASHICA (@belkiz_kera)

The post Po behet baba për herë të dytë, por nuk do ta besoni sa vjeçar është Milot Rashica appeared first on Gazeta Press.