Kështu duket sot i famshi Mc Beka- krejt ndryshe

407
keshtu-duket-sot-i-famshi-mc-beka-krejt-ndryshe

Ylli i viteve 90-të, Mc Beka, për vite me radhë ka sjell projekte të ndryshme për publikun në Kosovë e Diasporë.

Ai, kishte shumë këngë e bashkëpunime, ndërkaq më i famshmi bashkëpunimi me Gilin në këngën “Viza C”.

Kjo këngë u bë hit i madh dhe dyshja e kënduan kudo sëbashku, ndërkohë që publiku e mësoj çdo fjalë të kësaj këngë, që i përshtatej shumë kohës.

Mc Beka edhe tani po krijon muzikë kohë pas kohe dhe e çuditshme është se si ai nuk ka ndryshuar fare në aspektin e pamjes fizike./kosovarja

The post Kështu duket sot i famshi Mc Beka- krejt ndryshe appeared first on Gazeta Press.