I thonë të mos grimohet kaq shumë, kështu u kthehet nusja e Shpatit

197
i-thone-te-mos-grimohet-kaq-shume,-keshtu-u-kthehet-nusja-e-shpatit

Dikush nga përcjellëst në instagram i propozoi nuset së Shpatit të mos lyhet shumë.

Sipas tyre ajo duket më bukur ashtu si është natyrale, shkruan Gazeta Press.

E ajo thotë se grimohet pasi ndjehet më mirë me grim dhe është lloj terapie për të.

”Faleminderit shumë, grimin e kam anti stres e kam arr.atisje nga cdo gjë andaj dhe lyhem më vjen si terapi e mirë thjesht ndihem mirë me grim edhe nëse jam e sëmurë” ishte përgjigja e saj./Gazeta Press/

The post I thonë të mos grimohet kaq shumë, kështu u kthehet nusja e Shpatit appeared first on Gazeta Press.