Gabim i tmerrshëm i portierit, Kroacia në epërsi

210
gabim-i-tmerrshem-i-portierit,-kroacia-ne-epersi

Kroacia ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Spanjës.

Ishte minuta e 20-të kur nga një top i kthyer mbrapa, Unai Simon nuk arrin ta pranojë si duhet dhe topi shkon në rrjetë.

The post Gabim i tmerrshëm i portierit, Kroacia në epërsi appeared first on RahovecNET.