Shënon Italia, Chiesa me super gol

204
shenon-italia,-chiesa-me-super-gol

Italia ka arritur të zhbllokojë rezultatin ndaj Austrisë në vazhdime.

Ishte Chiesa i cili e realizoi golin në minutën e 95-të të ndeshjes.

Ai u lirua bukur dhe me një godite të saktë e shënoi golin.

The post Shënon Italia, Chiesa me super gol appeared first on RahovecNET.