Gruaja plagoset nga bashkëshorti në Vushtrri

275
gruaja-plagoset-nga-bashkeshorti-ne-vushtrri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Komunën e Vushtrrisë.

Viktima femër ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që e njëjta ishte plagosur me armë zjarri nga bashkëshorti I saj (me problem psikike).

Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja. I dyshuari gjendet në arrati.

Rasti është duke u hetuar