Njihuni me familjen e ish ministrit Dardan Gashi dhe prezantueses Jehona Bajrami

186
njihuni-me-familjen-e-ish-ministrit-dardan-gashi-dhe-prezantueses-jehona-bajrami

Ish ministri Dardan Gashi është bashkëshorti i prezantueses bukuroshe së lajmeve Jehona Bajrami.

Dardan Gashi ka pasur një jetë personale mjaft dinamike, ai ishte ndarë nga bashkëshortja e tij austriake Ingrid Steiner, me të cilën kishte dy djem, për tu martuar me gazetaren e njohur të Klan Kosova, Jehona Bajrami.

Dardani dhe Jehona nga dashuria e tyre kanë sjellë në jetë dy fëmijë./ Gazeta Press/

The post Njihuni me familjen e ish ministrit Dardan Gashi dhe prezantueses Jehona Bajrami appeared first on Gazeta Press.