Sara e Ledrit shfaqet në bikini dhe duket thjesht “wow”

169
sara-e-ledrit-shfaqet-ne-bikini-dhe-duket-thjesht-“wow”

Tashmë emri i Sara Hoxhës nuk është i panjohur për publikun shqiptar.

Sara është blogere mjaft e ndjekur dhe e pëlqyer e njëkohësisht edhe gruaja e këngëtarit të mirënjohur kosovar, Ledri Vulës.

Ajo vlerësohet për stilin e saj unik, bukurinë dhe pozitivitetin që përcjell kudo që shfaqet.

Ka disa muaj prej kur Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë të një vajze, që e quajtën Poem Blu.

Së fundi Sara goditi mjaft joshëse në rrjete sociale, duke publikuar kështu një fotografi, ku shfaqet në bikini dhe trupi i saj pas lindjes duket për bukuri. /Kosovarja/

The post Sara e Ledrit shfaqet në bikini dhe duket thjesht “wow” appeared first on Gazeta Press.