Njihuni me Bahrijen-motrën e Mihrijes dhe Lorës

176
njihuni-me-bahrijen-motren-e-mihrijes-dhe-lores

Mihrije Braha mbetët një këngëtare që gjithmonë qëndron aktive me pozat e ndryshme rreth jetës private.

Duke u shfaqur gjithmonë pranë Naimit dhe e lumtur, ajo këtë herë pozoi pranë motrës dhe shkruan fjalët më të mira.

Me disa imazhe të shumta, që ka publikuar ajo shihet që të dya kanë një ngjashmëri të madhe mes veti.

Për më shumë, mund ta vërtetoni me imazhet në vijim./kosovarja

The post Njihuni me Bahrijen-motrën e Mihrijes dhe Lorës appeared first on Gazeta Press.