Tuesday, May 30, 2023

Arkivat Përditshëm June 25, 2021

sara-e-ledrit-shfaqet-ne-bikini-dhe-duket-thjesht-“wow”

Sara e Ledrit shfaqet në bikini dhe duket thjesht “wow”

0
Tashmë emri i Sara Hoxhës nuk është i panjohur për publikun shqiptar. Sara është blogere mjaft e ndjekur dhe e pëlqyer e njëkohësisht edhe gruaja...
kjo-bukuroshe-eshte-vajza-e-nenkryetarit-te-prishtines

Kjo bukuroshe është vajza e nënkryetarit të Prishtinës

0
Selim Pacolli është nënkryetar i komunës së Prishtinës, puna dhe angazhimi i të cilit për një kryeqytet më të mirë, tashmë dihet. Derisa ai është...
merkel:-me-variantin-delta,-fundi-i-pandemise-nuk-eshte-afer

Merkel: Me variantin Delta, fundi i pandemisë nuk është afër

0
Varianti Delta i koronavirusit është kthyer në shqetësim për shumë vende, për shkak të transmetueshmërisë së lartë që ka, ndërsa vijon të përhapet në...
mercedes-tashme-ka-nisur-punen-per-veturen-e-re-te-kategorise-e-class

Mercedes tashmë ka nisur punën për veturën e re të kategorisë E-Class

0
Kompania gjermane Mercedes-Benz kohët e fundit prezantoi një version të ridizenjuar të E-Class për të qenë një rival edhe më konkurrues i BMW 5...
ish-keshilltari-i-ahtisaarit:-ideale-marreveshja-me-njohje-mes-kosoves-dhe-serbise

Ish-këshilltari i Ahtisaarit: Ideale marrëveshja me njohje mes Kosovës dhe Serbisë

0
Sauer ndan mendimin e njëjtë me atë të BE-së se Kosova me doemos duhet të kalojë në fazën e dialogut me Serbinë për t’u...
kryeministri-kurti-dhe-abdullah-sidran,-bisede-per-librin-dhe-sarajeven

Kryeministri Kurti dhe Abdullah Sidran, bisedë për librin dhe Sarajevën

0
Sidran e uroi z.Kurti për zgjedhjen Kryeministër i Republikës së Kosovës dhe tha se fitores së tij në zgjedhje i është gëzuar ai dhe...
ia-vodhen-mjetin-motorik,-policia-arreston-dy-persona

Ia vodhën mjetin motorik, Policia arreston dy persona

0
Me datën 09.06.2021 rreth orës 11:00 Policia në Prizren ka pranuar informatë për një rast të kryerjes së veprës penale ‘vjedhje e rëndë’,, Policia ka...
deklarohet-i-pafajshem-i-akuzuari-per-kercenimin-e-nje-te-mituri-me-sepate

Deklarohet i pafajshëm i akuzuari për kërcënimin e një të mituri me sëpatë

0
I akuzuari për kanosjen e një të mituri, Kifo Kurtiç është deklaruar i pafajshëm në seancën fillestare të mbajtur të premten, në Gjykatën Themelore...
lukaku:-jam-sulmues-i-klasit-boteror,-do-te-doja-te-kisha-aftesite-dribluese-te-ronaldos

Lukaku: Jam sulmues i klasit botëror, do të doja të kisha aftësitë dribluese të...

0
Romelu Lukaku ka folur para ndeshjes me Portugalinë në Kampionatin Evropian.Ai tha se ka përparuar shumë dhe se gjithmonë tenton që të ofrojë edhe...
alaba-paralajmeron-italine:-ne-futboll-gjithcka-eshte-e-mundur

Alaba paralajmëron Italinë: Në futboll gjithçka është e mundur

0
Ylli i Austrisë, David Alaba ka paralajmëruar Italinë përpara ndeshjes së të tetës së finales në Euro 2020. Kapiteni, i cili u transferua nga Bayern...