Njihuni me Mirvetën-motrën e Medes dhe kunatën e Lules

243
njihuni-me-mirveten-motren-e-medes-dhe-kunaten-e-lules

Sot feston ditëlindjen motra e këngëtarit të mirënjohur kosovar, Mehdin Pergjecaj.

Meda duke qenë mjaft aktive në rrjete sociale, ka vendosur që t’i bëjë një urim publik motrës së tij.

“Urime ditlindja Mirvet edhe 100 tjera” ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë, ku shihet i lumtur krah Mirvetes.

Në anën tjetër nuk ka munguar as urimi i gruas së Medës, për kunatën e saj.

“Urime kunat ishalla me gjitha tmirat” ka qenë urimi i saj. /Kosovarja/

The post Njihuni me Mirvetën-motrën e Medes dhe kunatën e Lules appeared first on Gazeta Press.