Luiza Hasani maturantja më e bukur e vitit 2021

286
luiza-hasani-maturantja-me-e-bukur-e-vitit-2021

Industria e muzikës në vend, njeh edhe një vajzë të talentuar, të bukur dhe me performancë të mahnitshme, që quhet Luiza.

Në secilen dalje publike, këngëtarja moderne ka të.rhequr shumë shikime, duke mbledhur rreth vetës mijëra fans e adhurues.

Luiza Hasani e ka nisur rrugëtimin në botën e muzikës herët, e madje ka edhe disa kurora missi.

Bukuroshja e hitit “Sikur yje”, në bashkëpunim me Lindon, ka shkëlqyer edhe në mbrëmjen e matures, ku është shfaqur me një fustan të zi elegant.

Bukuroshja me këtë paraqitje në një nga mbrëmjet më speciale, e konfirmon edhe një herë epitetin se ajo është “vajza me yll në ballë”.

Nuk dihet nëse këngëtarja maturantë do të lansoj ndonjë projekt muzikor këtë verë, shkruan “Kosovarja”.

The post Luiza Hasani maturantja më e bukur e vitit 2021 appeared first on Gazeta Press.