Gjermania për fitore në “finale” kundër Hungarisë

187
gjermania-per-fitore-ne-“finale”-kunder-hungarise

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Gjermanisë dhe Hungarisë.

Gjermania është e dyta në grup dhe sonte do të kërkojë patjetër fitore për t’u kualifikuar pastër në rundin tjetër të Euro 2020.

Gjermania:

Hungaria:

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 21:00, në të njëjtën kohë edhe sfida e fundit Portugali vs Francë.

The post Gjermania për fitore në “finale” kundër Hungarisë appeared first on RahovecNET.