Për çka vuan Adriana Matoshi?

169
per-cka-vuan-adriana-matoshi?

“Njerëzit që janë shumë të hareshëm dhe që japin shumë pozitivitet, në fakt ata njerëz kanë shumë vuajtje brenda vetës”.

Kjo është deklarata e aktores, tani edhe deputetes Adriana Matoshi, dhënë pak kohë më parë në një emision televiziv.

Adriana, prej kohësh ka treguar se jo çdo gjë në jetën e saj ishte dhe është perfekte.

Megjithatë, duket se këto janë kohët e arta të saj si aktore, tashmë politikane, nënë dhe partnere, pasi ajo po jeton edhe një romancë dashurie mjaftë të fortë e pozitive./kosovarja

The post Për çka vuan Adriana Matoshi? appeared first on Gazeta Press.