Në mes të rrugës në mbrëmje Olsa me ish konkurrentët e Perputhen luajn ‘qyqekun’

139
ne-mes-te-rruges-ne-mbremje-olsa-me-ish-konkurrentet-e-perputhen-luajn-‘qyqekun’

Nje video e autores së Përputhen bashkë me Arjanin dhe ish konkurrentët u shpërnda në rrjet.

Aty shihen të gjithë duke vallëzuar në mbrëmje e në rrugë, shkruan Gazeta Press.

Ata nuk përtojnë që pas audicioneve ta luajnë qyqekun.

Kështu me secilën video që postojnë ata tregojnë që Përputhen e bën atmosferë kudo që shkojnë./Gazeta Press/

Shiko videon:

The post Në mes të rrugës në mbrëmje Olsa me ish konkurrentët e Perputhen luajn ‘qyqekun’ appeared first on Gazeta Press.