Wednesday, March 22, 2023

Arkivat Përditshëm June 23, 2021

arrestohen-tre-persona-te-dyshimte-ne-rajonin-e-prishtines,-konfiskohen-edhe-arme

Arrestohen tre persona të dyshimtë në rajonin e Prishtinës, konfiskohen edhe armë

0
Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona të dyshimtë, në dy raste të ndryshme në Prishtinë.Arrestimi i parë është realizuar mbrëmë, lidhur me një...
gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-gjakove,-afer-tij-edhe-nje-arme

Gjendet pa shenja jete një person në Gjakovë, afër tij edhe një armë

0
Një person është gjetur pa shenja jete sot në Gjakovë. Rasti nga Policia e Kosovës është cilësuar si ‘Vdekje e dyshimtë’, derisa mbetet të...
karim-benzema-me-ne-fund-e-shenon-golin-e-pare-me-francen

Karim Benzema më në fund e shënon golin e parë me Francën

0
Franca e ka barazuar në 1-1 rezultatin ndaj Portugalisë. Në fund të pjesës së parë, në minutën e 47-të, Karim Benzema e ka konkretizuar në...
shenon-cr7,-portugalia-ne-epersi

Shënon CR7, Portugalia në epërsi

0
Portugalia ka kaluar në epërsi ndaj Francës. Ishte sulmuesi Cristiano Ronaldo që realizoi nga pika e bardhë (31′). Lloris bëri një ndërhyrje të rrezikshme te Danilo...
mercedes-lanson-klasin-e-ri-c

Mercedes lanson klasin e ri C

0
Dizajn i ri, motorë më ekonomikë dhe shumë teknologji nga C-Class i ri. Mercedes lançon C-Class të ri. Çmimet fillojnë nga 41,138 euro, sipas prodhuesit. Mercedes C-Class...
reja-e-remzie-osmani-xhirohet-teksa-ben-stila-ne-dyqan

Reja e Remzie Osmani xhirohet teksa bën stila në dyqan

0
Gëzime Hamzaj, është reja e këngëtares së mirënjohur Rezmie Osmani. Që kur Gëzimja u bë pjesë e familjes Hamzaj, menjëherë u bë cak i mediave...
“a-ben-akoma-s*ks”,-pergjigja-e-60-vjecares-e-habit-konkurrentin-e-‘per’puthen-40+”

“A bën akoma s*ks”, përgjigja e 60-vjeçares e habit konkurrentin e ‘Për’puthen 40+”

0
Sot ka ndodhur takimi mes Shqipes dhe Guiseppe. Të dy u ndanë të kënaqur, duke pasur respekt për njëri-tjetrin. Shqipja u ndje e kënaqur pasi Guiseppe...
dugolli-i-pergjigjet-akuzave-se-e-vodhi-punimin-shkencor,-i-del-ne-mbrojtje-edhe-ardian-kastratit

Dugolli i përgjigjet akuzave se e vodhi punimin shkencor, i del në mbrojtje edhe...

0
Me anë të një postimi në Facebook, Dugolli ka sqaruar çështjen e punimit në fjalë, duke thënë se ekzistojnë të gjitha korrespodencat me revistën...
pdk-jep-detaje-per-konventen:-kandidatit-qe-garon-per-kryetar-i-duhen-50-nenshkrime-nga-delegatet

PDK jep detaje për Konventën: Kandidatit që garon për kryetar i duhen 50 nënshkrime...

0
PDK me anë të një komunikate për media ka thënë se ka hyrë në përgatitjet intensive për organizimin e Konventës për zgjedhjen e Kryetarit...
osmani-takon-kancelarin-kurz,-ky-permend-dialogun-dhe-i-premton-perkrahje-kosoves

Osmani takon kancelarin Kurz, ky përmend dialogun dhe i premton përkrahje Kosovës

0
Këtë e ka bërë të ditur vet kancelari Kurz me anë të një postimi në Twitter, shkruan Rahovec.net. Kurz ka premtuar se Austria do ta...