Prezantuesja e “Përputhen 1” iu lë pa gjumë sonte me bikini

216
prezantuesja-e-“perputhen-1”-iu-le-pa-gjume-sonte-me-bikini

Nevina Shtylla ishte prezantuesja e emisionit të dashurisë Përputhën 1.

Nga ky emision i Nevines, doli vetëm një çifte Ina dhe Geri, lidhje e cila nuk iu zgjati shumë, shkruan Gazeta Press.

Bukuroshja ka vendosur t’i shijoj pushimet në këtë temperatura të larta.

Ajo ka publikuar fotografi teksa shihet në bregdet dhe me bikini rozë./Gazeta Press

The post Prezantuesja e “Përputhen 1” iu lë pa gjumë sonte me bikini appeared first on Gazeta Press.