Ledri dhe Sara përqafohen para vajzës së tyre

194
ledri-dhe-sara-perqafohen-para-vajzes-se-tyre

Ledri dhe Sara janë ndër çiftet më të njohur në mediat rozë.

Duke qenë persona të dalluar ata në shumë raste kalojnë në lajm.

Me postime të ndryshme për ndjekësit e tyre, gjithmonë reflektojnë pozitivet dhe plotë dashuri me jetën që bëjnë.

Të pakompleksuar dhe të thejshtë, dyshja ndajnë momentin edhe duke shkëmbyer puthje pranë vajzës së vogël.

Për më shumë, shikojeni./kosovarja

The post Ledri dhe Sara përqafohen para vajzës së tyre appeared first on Gazeta Press.