Era tregon stilin e jetës – ngjason me Barbie

385
era-tregon-stilin-e-jetes-–-ngjason-me-barbie

Këngëtarja Era Istrefi këtë vit është më aktive në rrjetet sociale.

Këngëtarja, e cila është shndërruar edhe në një bukuroshe, kryesisht shkaku i operacioneve plastike, ka treguar asetet gjatë vikendit në Instagram.

Era ka treguar stilin e jetës së saj, ushqimin e shëndetshëm dhe ambientin ku jeton “Jam unë apo stili im i jetës, shpirt”, ka shkruar ajo.

Nuk dihet se cilët janë planet e Erës në karrierë, pasi që ajo vazhdon të jetë e mbyllur për media që prej nënshkrimit të kontratës së saj me Sony. /Express/

Shiko fotot:

The post Era tregon stilin e jetës – ngjason me Barbie appeared first on Gazeta Press.