Aksident trafiku tek ‘Rruga B’ në Prishtinë, policia jep detaje

204
aksident-trafiku-tek-‘rruga-b’-ne-prishtine,-policia-jep-detaje

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë në rrugën B në Prishtinë

Në këtë aksident të përfshirë ishin dy automjete në lëvize, një autobus dhe një furgon.

Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti tha për lajmi.net se bazuar në të dhënat nga vendi i ngjarjes në këtë aksident janë shkaktuar vetëm dëme materiale.