Monday, December 4, 2023

Arkivat Përditshëm June 22, 2021

bitcoin-bie-nen-30.000-dollare

Bitcoin bie nën 30.000 dollarë

0
  Kriza në tregun e valutave digjitale vazhdoi sot, me bitcoin duke rënë në nivelin më të ulët në pesë muaj. Monedha digjitale më e vjetër...
cfare-tregoi-auditimi-financiar-ne-poste?!-(video)

Çfarë tregoi auditimi financiar në Postë?! (Video)

0
Paralajmërohen reforma në Postë, ulje të koeficientit të pagave Komisioni parlamentar për Mbikqyrje të Financave Publike ka gjetur një sërë të shkeljesh gjatë shqyrtimit të...
a-do-jete-sami-lushtaku-kandidat-per-kryetar-te-pdk-se?-flet-milaim-zeka

A do jetë Sami Lushtaku kandidat për kryetar të PDK-së? Flet Milaim Zeka

0
Këto komente Zeka i bëri në T7 ku foli për zgjedhjet e brendshme në PDK që do të mbahen më 3 korrik. Zeka thotë se...
musliu:-kurti-duhet-t’u-kerkoje-falje-qytetareve-per-mashtrimet-qe-ka-bere

Musliu: Kurti duhet t’u kërkojë falje qytetarëve për mashtrimet që ka bërë

0
“Ai mashtroi gratë e dhunuara, nënat e fëmijëve të zhdukur dhe familjet e dëshmorëve duke thënë se nuk do ulej në tavolinë me Vuçiç,...
arsyet-e-renies-se-vleres-te-bitcoinit

Arsyet e rënies së vlerës të Bitcoinit

0
Pasi Kina u tërhoqi vërejtjen një numër të madh të huadhënësve kryesorë tregtarë që dëshirojnë të investojnë në kriptovaluta, vlera e Bitcoin ra me...
deputetja-kosovare-blen-biciklete-per-te-shkuar-ne-pune

Deputetja kosovare blen biçikletë për të shkuar në punë

0
Deputetja kosovare ka vendosur të bëj diçka në mirë të të gjithëve. Minuta më parë ajo ndau disa imazhe duke treguar se tashmë për në...
prezantuesja-e-“perputhen-1”-iu-le-pa-gjume-sonte-me-bikini

Prezantuesja e “Përputhen 1” iu lë pa gjumë sonte me bikini

0
Nevina Shtylla ishte prezantuesja e emisionit të dashurisë Përputhën 1. Nga ky emision i Nevines, doli vetëm një çifte Ina dhe Geri, lidhje e cila...
aksident-trafiku-tek-‘rruga-b’-ne-prishtine,-policia-jep-detaje

Aksident trafiku tek ‘Rruga B’ në Prishtinë, policia jep detaje

0
Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë në rrugën B në Prishtinë Në këtë aksident të përfshirë ishin dy automjete në lëvize, një autobus...
policia-e-gjobit-me-150-euro,-24-vjecarin-qe-tejkaloi-ne-vije-te-plote

Policia e gjobit me 150 euro, 24-vjeçarin që tejkaloi në vijë të plotë

0
Policia e Kosovës e ka gjobitur me 150 euro, një 24-vjeçar që tejkaloi në vijë të plotë në rrugën Ferizaj-Kaçanik, shkruan Gazeta Express. Rasti tek...
merkel-kunder-vendimit-te-uefa-se-per-zhvillimin-e-finales-ne-“wembley”-me-60-mije-tifoze

Merkel kundër vendimit të UEFA-së për zhvillimin e finales në “Wembley” me 60 mijë...

0
UEFA ka konfirmuar se në “Wembley Stadium” do të jenë të pranishëm rreth 60 mijë tifozë. UEFA pak më parë kishte konfirmuar se gjysmëfinalet dhe...