Tentim-vrasje në Prishtinë

370
tentim-vrasje-ne-prishtine

Është raportuar se një person i dyshimtë ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të viktimës, të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar, dy gëzhoja dhe një fishek.

I dyshuari gjendet në arrati ndërsa në lidhje me rastin është njoftuar prokuroi.

Rasti vazhdon të hetohet