Kur Safete Mustafa merr poza si modele

212
kur-safete-mustafa-merr-poza-si-modele

Safete Mustafa është këngëtarja e njohur e formacionit të njohur si “Motrat Mustafa”, ku ajo prej shumë vitësh këndon pranë motrës së saj, Sahides.

Safetja është e njohur për zërin, ëmbëlsinë e qetësinë, por edhe jetën e saj private.

Safetja prej kohësh ka ndryshuar stil dhe duket shumë më elegante.

Ajo, i kushton më tepër kohë pamjes së saj të jashtme.

Në këtë foto, këngëtarja e muzikës popullore duket teksa merr poza si modele.

E, kush do ta mendonte këtë ndryshim drastik të Safetes? /Kosovarja/

The post Kur Safete Mustafa merr poza si modele appeared first on Gazeta Press.