Gjashtë të lënduar në një aksident në Klinë

155
gjashte-te-lenduar-ne-nje-aksident-ne-kline

Gjashtë persona janë lënduar në një aksident në Klinë dhe janë shkaktuar dëme materiale.Policia është në vendngjarje, ndërsa si pasojë e aksidentit janë krijuar edhe kolona të gjata.

Driton Rugova, zëdhënës i Policisë së Pejës ka konfirmuar për lajmi.net aksidentin në fjalë.

“Rreth orës 17:00 ka ndodhur një aksident në rrugën Klinë-Istog, mes dy veturave ku për pasojë janë lënduar 6 persona. Të njejtit janë dërguar për tretman mjekësorë”, ka deklaruar Rugova