Gjermania e përmbys Portugalinë brenda tre minutave

332
gjermania-e-permbys-portugaline-brenda-tre-minutave

Gjermania ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Portugalisë, duke e përmbysur rezultatin dhe tani po prin 1:2.

Ishte Guerreiro i cili shënoi autogol.

Paraprakisht për barazim shënoi Havertz.

The post Gjermania e përmbys Portugalinë brenda tre minutave appeared first on RahovecNET.