Arrestohet një femër në Fushë-Kosovë, dyshohet se ai vodhi familjares kuletën me 12 mijë euro

185
arrestohet-nje-femer-ne-fushe-kosove,-dyshohet-se-ai-vodhi-familjares-kuleten-me-12-mije-euro

Policia e Kosovës ka arrestuar një femër të dyshimtë në Fushë-Kosovë.

Arrestimi i saj është bërë nën dyshimin se e njëjta në banesën e viktimës i ka vjedhur portofolin me para dhe disa dokumente të tjera.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.