Ana dhe Tea në lidhje të re pas daljes nga Përputhen dhe e pohojnë vetë

187
ana-dhe-tea-ne-lidhje-te-re-pas-daljes-nga-perputhen-dhe-e-pohojne-vete

Ana dhe Tea, dy nga vajzat më të komentuara të Përputhen kanë folur sot për jetën e tyre private.

Si Ana, edhe Tea pranuan se nga djemtë e rinj që po konkurrojnë për sezonin e ri të “Përputhen” nuk i ka pëlqyer njeri për partner, por Tea tregoi se ka pasur djem shumë interesant në audicione.

Të pyetura nëse janë beqare, Tea u përgjigj: “Jo”, duke pranuar kështu se ka nisur një lidhje të re ndërsa Ana tha:

“Eh, këto punë janë të thella”, duke lënë të kuptohet se edhe ajo mund të ketë gjetur dashurinë.

The post Ana dhe Tea në lidhje të re pas daljes nga Përputhen dhe e pohojnë vetë appeared first on Gazeta Press.