Aksident i rëndë mes një kamioni dhe një veture në Prizren

157
aksident-i-rende-mes-nje-kamioni-dhe-nje-veture-ne-prizren

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Landovicë të Prizrenit.

Sipas videos së dërguar nga një qytetar, shihet se në këtë aksident është përfshirë një kamion dhe një veturë.

Gazeta Express do t’ju mbajë të informuar për të rejat rreth këtij aksidenti.

Reklamë