Portugalia bëhet e “gjallë”, ngushton epërsinë ndaj Gjermanisë

283
portugalia-behet-e-“gjalle”,-ngushton-epersine-ndaj-gjermanise

Portugalia ka arritur të ngushtojë epërsinë e Gjermanisë dhe tani rezultati i ndeshjes është 2:4.

Ishte Diogo Jota i cili shënoi golin e dytë të Portugalisë në minutën e 67-të të ndeshjes.

Portugalia tani do të tentojë të arrijë të paktën një barazim nga ky duel, por do ta ketë shumë të vështirë.

The post Portugalia bëhet e “gjallë”, ngushton epërsinë ndaj Gjermanisë appeared first on RahovecNET.