Komentuesja: Oj Lule a po m’pranon për nuse t’vëllait tënd?

411
komentuesja:-oj-lule-a-po-m’pranon-per-nuse-t’vellait-tend?

Gruaja e këngëtarit të mirënjohur Medës, Luljeta Përgjecaj është mjaft aktive në rrjete sociale, ku ndiqet nga mijëra njerëz.

Lulja poston shumë shpesh fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj dhe arrin gjithmonë të marrë vëmendje, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi ajo publikoi një fotografi më vëllain e saj, të cilin e uroi publikisht për ditëlindjen e tij, pëlqimet dhe komentet ishin të shumta, sidomos nga percjelleset e saj të cilat si duken u befasuan nga bukuria e vëllait të Lules.

Kush e ka fatin të jetë kunata e Lules, nuk i dihet. /Kosovarja/

The post Komentuesja: Oj Lule a po m’pranon për nuse t’vëllait tënd? appeared first on Gazeta Press.