Arta Bajrami shpreh simpatinë për Don Xhonin e Drenicës

371
arta-bajrami-shpreh-simpatine-per-don-xhonin-e-drenices

Arta Bajrami i thumbon këngëtarët “Artistët po blejnë klikime”.

Ajo është shquar çdo herë për muzikën si dhe për performancën e saj m, duke u quajtur edhe si “Mbretëresha shqiptare e R&B”.

Arta Bajrami shpalosi të pathënat e saj në një intervistë dhënë së fundi, shkruan “Kosovarja”.

Ajo e quajti vetën si “Arta e këngëve te vërteta dhe jo e klikimeve të rreme”, duke kënë të kuptojet se ky ishte një thumb për estradën.

Artistja e shumë hiteve tregoi edhe të preferuarin e saj, duke thënë se ai është reperi nga Drenica, Don Xhoni.

Arta theksoi se nuk do të bashkëpunonte me artistët e rinj, por që i vlerëson për muzikën e tyre. /Kosovarja/

The post Arta Bajrami shpreh simpatinë për Don Xhonin e Drenicës appeared first on Gazeta Press.