Sara ndan momentin duke u grimosur

179
sara-ndan-momentin-duke-u-grimosur

Sara Hoxha në shumë raste e tregon që është një femër e zonja dhe shumë e dalluar.

Me postime të ndryshme për fansat e saj, ajo gjithmonë shkëlqen në forma të ndryshme.

Pasi që për publikun qëndron afër, ajo tregohet e pakompleksuar ku e shfaq vetën edhe duke u grimosur.

Me natyralitetin që ka, Sara shihet që edhe pa pikë grimi duket bukur.

Këtë herë, ajo e tregon ndryshimi para dhe pas.

Mos të harrojmë, ajo dhe Ledri janë bërë prindër të një vajze.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

The post Sara ndan momentin duke u grimosur appeared first on Gazeta Press.