Vdes shoferi i Ambasadës së Kosovës në Hagë

376
vdes-shoferi-i-ambasades-se-kosoves-ne-hage

Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë Ambasada e Kosovës, e cila ka njoftuar se shoferi Artur Metani ka vdekur sot pas një sëmundjeje të shkurtër.

“Me pikëllim të thellë njoftojmë për vdekjen e parakohshme, pas një sëmundjeje të shkurtër, të kolegut, mikut dhe vëllait tonë të dashur, Artur Metani, shofer në Ambasadën e Republikës së Kosovës në Hagë. Ngushëllimet tona të thella për familjen dhe miqtë nga Kosova, Shqipëria, Holanda dhe gjithandej”, thuhet në njoftimin e Ambasadës. /Rahovec.net/