Një burrë si Dardi, ia runë shpinën gruas

245
nje-burre-si-dardi,-ia-rune-shpinen-gruas

Çifti i cili u kthye në qendër të vëmendjes për shkak të martesës së shpejtë, janë Dardi dhe Agnesa.

Edhe pse nuk kishin më tepër se një javë njohje ata vendosen të martohen, kështu ka deklaruar Dardi i ftuar në një emision televiziv, shkruan Gazeta Press.

Dardi dhe Agnesa ka kohë që po pozojnë të dy së bashku dhe të lumtur.

Ngjashëm kanë vepruar edhe sot teksa Dardi e quan “princesha jem”, gruan e tij Agnesen.

Vëmendje mori edhe poza e tyre në fotografi, ku Dardi e bënë të ndihet rehat Agnesen./Gazeta Press/

The post Një burrë si Dardi, ia runë shpinën gruas appeared first on Gazeta Press.