Locatelli i shënon supergol Zvicrës

165
locatelli-i-shenon-supergol-zvicres

Italia e ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Zvicrës.

Sërish në skenë ka dalur Locatelli, i cili shënoi edhe golin e parë në pjesën e parë.

Ai realizoi gol të bukur për 2-0 në minutën e 54’, atëherë kur Zvicra kishte kapur ritmin dhe po bënte diçka më mirë se në pjesën e parë.

The post Locatelli i shënon supergol Zvicrës appeared first on RahovecNET.