Kaq bukur kombinohen Argjentina me bashkëshortin e saj Dugin

169
kaq-bukur-kombinohen-argjentina-me-bashkeshortin-e-saj-dugin

Argjentina Ramosaj ka kohë që nuk është aktive në skenë siç ishte dikur.

Ajo është fokusuar në jetën familjare që ka ndërtuar me Dugagjinin dhe djalin e tyre Noahn.

Argjentina shpesh herë poston imazhe të ndryshme familjare, duke treguar momentet e ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, ajo ka sjellë një imazh me bashkëshortin të cilët pozojnë në ashensor, por vëmendje mori veshja e tyre, të kombinuar të dy në të zeza./Kosovarja/

The post Kaq bukur kombinohen Argjentina me bashkëshortin e saj Dugin appeared first on Gazeta Press.