Friday, March 24, 2023

Arkivat Përditshëm June 17, 2021

aksidenti-ku-vdiqen-kater-persona-ne-ferizaj:-vdes-edhe-32-vjecarja-qe-ishte-ne-gjendje-kome

Aksidenti ku vdiqën katër persona në Ferizaj: Vdes edhe 32-vjeçarja që ishte në gjendje...

0
32 vjeçarja që ishte në gjendje kome në QKUK ka vdekur sot si pasojë e një aksidenti që ka pësuar më datën 06/06/2021. I.R, 32-vjeçare...
detaje-nga-suspendimi-i-3-zyrtareve-policore-ne-drenas,-te-perfshire-edhe-familjaret-e-nenkolonelit

Detaje nga suspendimi i 3 zyrtarëve policorë në Drenas, të përfshirë edhe familjarët e...

0
Inspektorati Policor i Kosovës ka kërkuar suspendimin e nënkolonelit Valdet Bujupit, rreshterit Bajram Selimit dhe policit Shemsi Morina, të cilët dyshohet se kanë kryer...
reagon-uefa,-denime-per-te-gjithe-ata-qe-i-heqin-pijet-nga-tavolina-e-konferencave

Reagon UEFA, dënime për të gjithë ata që i heqin pijet nga tavolina e...

0
Cristiano Ronaldo hapi lojën e largimit të pijeve nga tavolina e konferencave për shtyp, teksa hoqi që aty dy shishe Coca Cola dhe këshilloi...
sulmuesi-i-ardhshem-i-barcelones-e-kalon-holanden-ne-epersi

Sulmuesi i ardhshëm i Barcelonës e kalon Holandën në epërsi

0
Holanda i ka shënuar gol Austrisë. Në minutën e 11-të, ka realizuar Memphis Depay për Holandën. Ai shënoi për 1-0 nga pika e bardh e 11...
nje-burre-si-dardi,-ia-rune-shpinen-gruas

Një burrë si Dardi, ia runë shpinën gruas

0
Çifti i cili u kthye në qendër të vëmendjes për shkak të martesës së shpejtë, janë Dardi dhe Agnesa. Edhe pse nuk kishin më tepër...
arta-elezaj-pozon-e-zjarrte-me-bikine-dhe-“cmend”-rrjetin

Arta Elezaj pozon e zjarrtë me bikine dhe “çmend” rrjetin

0
Arta Elezaj sapo është kthyer nga pushimet nga Dubai dhe për tu shplodhur nga ato pushime luksoze është zhvendosur në jug të Shqipërisë. Teksa po...
hasani:-kushtetuesja-nuk-mund-ta-gjej-asnje-argument-ne-favor-te-presidentes-osmani

Hasani: Kushtetuesja nuk mund ta gjej asnjë argument në favor të presidentes Osmani

0
Në një përgjigje për Ekonomia Online, ish-kryetari i Gjykatës Kushtetuese, Enver Hasani, ka thënë se Gjykata Kushtetuese nuk mund të gjej asnjë argument në...
shoku-i-qelise-se-ukshin-hotit:-nuk-frikesohej-kurre-per-vete,-e-dinte-qe-lufta-do-te-fitohej

Shoku i qelisë së Ukshin Hotit: Nuk frikësohej kurrë për vete, e dinte që...

0
Kujtime për të nga koha sa ai kishte qenë i burgosur, ka shoku i qelisë, Mehmet Memqaj. Ai e ka përshkruan Ukshin Hotin si...
ferrari-njoftoi-nje-veture-te-re-revolucionare-sportive-per-ne-fund-te-qershorit

Ferrari njoftoi një veturë të re revolucionare sportive për në fund të qershorit

0
Spekulohet, se është një hibrid V6. Ishte fundi i prillit kur Ferrari prezantoi modelin Competizione në dy versione, me një motor V12, dhe tani kompania...
ipk-rekomandon-suspendimin-e-tre-policeve-per-rastin-e-nje-punishte-ne-drenas

IPK rekomandon suspendimin e tre policëve për rastin e një punishte në Drenas

0
Inspektorati Policor i Kosovës respektivisht hetuesit e Departamentit të Hetimeve të IPK-së kanë rekomanduar suspendimin e tre zyrtarëve policorë. Hetuesit e IPK-së janë duke hetuar...