Për një kohë të shkurtë, Sara ka bërë trupin peshk

143
per-nje-kohe-te-shkurte,-sara-ka-bere-trupin-peshk

Që nga dita kur është bërë nënë për herë të parë, Sara Hoxha është përkujdesur mjaft shumë për vetën.

Ajo me pozat e shumta që bën për fansat, në çdo situatë duket perfekte.

Në të shumtën e kohës kalon në lajm, dhe gjithmonë duket t.ërheqëse në mënyra të ndryshme.

Por, ajo që bie më shumë në sy, janë kilogramët që ka humbur Sara pas lindjes së vajzës.

Me përkushtimin e madh tek vetja, trupi i saj tani duket si peshk./kosovarja

The post Për një kohë të shkurtë, Sara ka bërë trupin peshk appeared first on Gazeta Press.