Kylie Jenner rikthehet në krahët e ish-të dashurit, kjo është fotoja private e tyre

144
kylie-jenner-rikthehet-ne-krahet-e-ish-te-dashurit,-kjo-eshte-fotoja-private-e-tyre

Duket se Kylie Jenner dhe Travis Scott janë rikthyer bashkë.

Ata morën pjesë me vajzën e tyre 3-vjeçare, Stormi, në 72-vjetorin e Parsons Benefit në New York, ku Travis.

Gjatë fjalës së tij, Travis u shpreh : “Stormi, të dua dhe grua të dua ” më pas, pozuan bashkë dhe Kylie postoi edhe një foto me Travis në Instagram, e para që prek muajit gusht të vitit 2019.

Një muaj më parë, burime për Entertainment Tonight u shprehën se ata po përpiqen t’i rregullojnë gjërat, jo vetëm për hatër të së bijës por sepse ka ende ndjenja, pavarësisht se nuk e kanë konfirmuar ribashkimin, dedikimet, fotot dhe pjesëmarrja bashkë në evente, nuk le vend për dyshim.

The post Kylie Jenner rikthehet në krahët e ish-të dashurit, kjo është fotoja private e tyre appeared first on Gazeta Press.