Veç po ‘përtrihet’, pas këtij ndryshimi Violeta nuk njihet

171
vec-po-‘pertrihet’,-pas-ketij-ndryshimi-violeta-nuk-njihet

Violetë Kukaj kohëve te fundit është një rikthyer fuqishëm në skenën muzikore.

Me pozat e shumta që publikon për fansat, ajo merr vëmendje dhe qëndron gjithmonë në krye të mediave rozë.

Duke qenë e dalluar në stilin e saj, Violeta gjithmonë duket si vajzë e re dhe ua kalon të gjitha femrave.

Këtë herë, në imazhin e publikuar, ajo shihet që ka ndryshuar nuancën e flokëve.

Dhe, me sa na tregon imazhi shihet se i shkon shumë ky ndryshim./kosoavrja

The post Veç po ‘përtrihet’, pas këtij ndryshimi Violeta nuk njihet appeared first on Gazeta Press.