Secila më e bukur se tjetra, motrat Muçaj japin lajmin më të ëmbël 

273
secila-me-e-bukur-se-tjetra,-motrat-mucaj-japin-lajmin-me-te-embel 

Motrat Muçaj njihen për bukurinë e tyre.

Raportet e mrekullueshme që kanë me njëra-tjetrën e shfaqin edhe përmes postimeve në rrjetet sociale.

Sot kanë zgjedhur që përmes një imazhi të tregojnë lumturinë që kanë kur janë bashkë por edhe përmes tij të japin lajmin e ëmbël.

Duke pozuar të tria, Anita dhe Lola kanë vënë në mes motrën , Vjosën, duke i vendosur dorën në barkë.

Ajo qenka në pritje të ëmbël ku ky lajm duket se i ka gëzuar pa masë duke pozuar të buzëqeshura./Indeksonline/

The post Secila më e bukur se tjetra, motrat Muçaj japin lajmin më të ëmbël  appeared first on Gazeta Press.