Ka kohë që janë ndarë por ky detaj merr vëmendjen më të madhe te Nora dhe Roberti

178
ka-kohe-qe-jane-ndare-por-ky-detaj-merr-vemendjen-me-te-madhe-te-nora-dhe-roberti

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë një emër shumë i dashur për publikun shqiptar.

Ajo është komentuar shumë herë edhe për jetën e saj private, ku vëmendjen më të madhe e mori ndarja me Robert Berishën, shkruan GazetaBlic.

Nora dhe Roberti me sa duket vazhdojnë të kenë raporte shumë të mira shoqërore, shkak kjo edhe vajza e tyre, Renee.

Kjo u bë e ditur përmes rrjeteve sociale, pasi dyshja ende percjellin njëri-tjetrin në Instagram./Blic/

The post Ka kohë që janë ndarë por ky detaj merr vëmendjen më të madhe te Nora dhe Roberti appeared first on Gazeta Press.