Jonida Maliqi ndan me publikun imazhin më të bukur me djalin

159
jonida-maliqi-ndan-me-publikun-imazhin-me-te-bukur-me-djalin

Sot Jonida Maliqi ka nisur ditën me shumë dashuri dhe pozitivitet.

Këngëtarja shqiptare është një të preferuarat e publikut dhe ajo vlerësohet si nga më të mirat, jo vetëm për zërin, por edhe për stilin që ka, shkruan “Kosovarja”.

Pa asnjë dyshim mund të thuhet se Jonida është një nga artistet më në trend dhe paraqitjet e saj janë gjithmonë nga më të mirat.

Jonida gjithashtu është edhe një grua e përkushtuar ndaj familjes, sidomos ndaj djalit të saj Danit.

Ajo sot ka ndarë me percjellesot e saj në rrjete sociale një fotografi, ku shihet e përqafuar me djalin dhe i ka bërë atij dedikimin më të bukur.

”Asnje fjale nuk mban dot peshen e dashurise qe kam per ty” ka shkruar ajo. /Kosovarja/

The post Jonida Maliqi ndan me publikun imazhin më të bukur me djalin appeared first on Gazeta Press.