Monday, December 4, 2023

Arkivat Përditshëm June 15, 2021

​samiti-biden-putin:-do-te-zgjase-deri-ne-pese-ore-ne-nje-vile-pa-ushqim

​Samiti Biden-Putin: Do të zgjasë deri në pesë orë në një vilë pa ushqim

0
Takimi i parë ballë për ballë midis Joe Biden në presidencë dhe homologut të tij rus Vladimir Putin mund të zgjasë katër deri në...
kadaj-bujupi-per-qendrimet-e-kurtit:-shume-mire-qe-i-ka-ndryshuar

Kadaj-Bujupi për qëndrimet e Kurtit: Shumë mirë që i ka ndryshuar

0
Komentet ajo i bëri në T7. “U përmend që ka ndryshu. Po bre ka ndryshu. Po të kishte shkuar në dialog me qëndrimin e vitit...
biden-arrin-ne-gjeneve-per-takim-me-putinin

Biden arrin në Gjenevë për takim me Putinin

0
Presidenti i SHBA-së, Joe Biden. Presidenti i SHBA-së, Joe Biden. Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden, arriti të martën pasdite në Gjenevë, ku do të...
secila-me-e-bukur-se-tjetra,-motrat-mucaj-japin-lajmin-me-te-embel 

Secila më e bukur se tjetra, motrat Muçaj japin lajmin më të ëmbël 

0
Motrat Muçaj njihen për bukurinë e tyre. Raportet e mrekullueshme që kanë me njëra-tjetrën e shfaqin edhe përmes postimeve në rrjetet sociale. Sot kanë zgjedhur që...
olta-gixhari-merr-vemendje-me-foton-e-paedituar-ne-plazh

Olta Gixhari merr vëmendje me foton e paedituar në plazh

0
Olta tregoi shumë në fotot e fundit. Aktorja Olta Gixhari ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale disa fotografi, në të cilat tregon se po...
thirret-seanca-per-grabitjen-ne-veternik,-ku-mbeti-i-vrare-njeri-nga-hajnat

Thirret seanca për grabitjen në Veternik, ku mbeti i vrarë njëri nga hajnat

0
Pas dy vjet e gjysmë është thirrur për herë të parë seanca për rastin e grabitjes në Veternik të Prishtinës. Në natën e 28 nëntorit...
“nuk-ke-vend-me-ketu”,-paraburgim-per-ferizajasin-qe-e-kapi-per-flokesh-gruan-e-tij

“Nuk ke vend më këtu”, paraburgim për ferizajasin që e kapi për flokësh gruan...

0
Gjykata Themelore në Ferizaj – Dega Kaçanik, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt, për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurit...
portugalia-shenon-dy-gola-“ekspres”

Portugalia shënon dy gola “ekspres”

0
Portugalia ka arritur të shënojë dy gola ndaj Hungarisë në Euro 2020. Ishte Guerreiro i cili realizoi golin në minutën e 84-të të ndeshjes. Vetëm dy...
ronaldo-sonte-e-thyen-rekordin-e-madh-ne-kampionatet-evropiane

Ronaldo sonte e thyen rekordin e madh në Kampionatet Evropiane

0
Hungari – Portugali do të jetë ndeshja e cila zhvillohet sonte me fillim nga ora 18:00. Kampionët në fuqi do të tentojnë ta nisin...
latifi:-rezistenca-e-kurtit-ne-dialog-mund-te-shihet-si-destruktivitet-nga-shba-te-dhe-be-ja

Latifi: Rezistenca e Kurtit në dialog mund të shihet si destruktivitet nga SHBA-të dhe...

0
Ai me anë të një postimi në Facebook ka thënë se propozimet e Kurtit mund të duken mirë si retorikë politike, por si kushte...