Monday, September 25, 2023
Ballina SPORT Xhaka ndryshon krejtësisht pamjen në evropian, por bashkëshortja e tij shokohet kur...

Xhaka ndryshon krejtësisht pamjen në evropian, por bashkëshortja e tij shokohet kur e sheh në kamerë

193
xhaka-ndryshon-krejtesisht-pamjen-ne-evropian,-por-bashkeshortja-e-tij-shokohet-kur-e-sheh-ne-kamere

Granit Xhaka ndodhet me Përfaqësuesen e Zvicrës në Kampionatin Evropian, ku tanimë ka zhvilluar ndeshjen e parë.

Kapiteni i helvetikëve për momentin ndodhet në Romë ku po përgatitet për ndeshjen e radhës ndaj Italisë.

Por ai ka befasuar të gjithë me pamjen e re, pasi ka ndryshuar krejtësisht ngjyrën e flokëve.

Xhaka është bërë biond dhe me të ndryshuar pamjen ka vendosur ta befasojë bashkëshorten e tij Leonitën.

Mesfushori i Arsenalit ka thirrur me kamerë në ‘Facetime’ Leonitën derisa ajo është shokuar nga pamja e tij e re.

Gjithsesi Xhaka ka vendosur që ta ndajë me ndjekësit e tij në rrjete sociale befasinë që i bëri Leonitës.

The post Xhaka ndryshon krejtësisht pamjen në evropian, por bashkëshortja e tij shokohet kur e sheh në kamerë appeared first on RahovecNET.