Skandaloze, Ana i uron Getinjos ditëlindjen duke prekur pjesët intime…

178
skandaloze,-ana-i-uron-getinjos-ditelindjen-duke-prekur-pjeset-intime…

Ana Lleshi duket të jetë fiksuar pas Getinjos.

Pasi i shprehi hapur pëlqimin dhe e puthi në buzë fotografin e tij ne emision, Ana vazhdon me pr.ovokimet ndaj reperit.

Ish-konkurrentja i ka uruar ditëlindjen artistit, i cili sot ka mbushur 30 vjet, me një video shumë p.rovokuese.

Me një fustan ngjyrë portokalli ajo shfaqet në video teksa këndon një nga këngët e reperit.

Gjersa interpreton ajo bën lëvizje shumë p.rovokuese madje në një moment dërgon dorën edhe tek pjesët intime.

“Happy birthday o k.anibal, wish you all the best”, ka shkruar Ana në videon që është shpërndarë edhe nga Getinjo, siç ka vepruar edhe me urime tjera të shumta, por pa bërë asnjë reagim./party

The post Skandaloze, Ana i uron Getinjos ditëlindjen duke prekur pjesët intime… appeared first on Gazeta Press.