Kështu shkon e veshur Luana në punë

155
keshtu-shkon-e-veshur-luana-ne-pune

Luana Vjollca është moderatorja e njohur shqiptare e cila pëlqehet shumë nga publiku.

Ajo komentohet shumë për linjat  të cilat i reklamon në rrjetet sociale me anë të veshjeve të ndryshme.

Luana konsiderohet si një moderatore mjaft e suksesshme dhe profesioniste në punën që bën.

Para pak minutash vet bukuroshja ka sjellë një imazh duke ju uruar të gjithëve punë të mbarë.

Por vëmendje mori veshja e saj, jo e duhur për në punë apo jo?/Kosovarja/

The post Kështu shkon e veshur Luana në punë appeared first on Gazeta Press.